KLIMATYZATOR ŚCIENNY GALANZ VIVA 6,8 KW

Klimatyzatory » GALANZ

Cena:3560.00zł brutto
[{"price":"3560,00","diameter":"","size":"","type":"6,8"}]
Dodaj opinię Opinie o produkcie
Rabat 10% od zamówień powyżej 1 000zł nie uwzględnia tego produktu.

Aktualna oferta została wzbogacona o nowe, zaawansowane technicznie jednostki inwerterowe z komponentami z najwyższej półki, np. sprężarkami Panasonic. Dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań podnoszących efektywność pracy klimatyzatorów urządzenia te posiadają doskonałe parametry w zakresie energooszczędności, czego potwierdzeniem jest wysoka efektywność na poziomie SCOP 3,8.

 

 

 

Grzanie
GRZANIE
Funkcja grzania jest realizowana w oparciu o zasadę pracy POMPY CIEPŁA. Jednostka wewnętrzna wówczas oddaje ciepło które jest z otoczenia odbierane przez jednostkę zewnętrzną.
Chłodzenie
CHŁODZENIE
Podstawowa funkcja klimatyzatora. Jednostka wewnętrzna odbiera ciepło z pomieszczenia i przekazuje je za pomocą czynnika do jednostki zewnętrznej, gdzie ciepło jest oddawane do otoczenia.
Wentylator
WENTYLATOR
Tryb pracy, podczas którego jednostka wewnętrzna pracuje jak wentylator czyli bez udziału jednostki zewnętrznej. Pracuje tylko wentylator jednostki wewnętrznej.
Auto
AUTO
Tryb pracy, podczas którego jednostka ma za zadanie utrzymać żądaną temperaturę na niezmienionym poziomie, używając do tego funkcji GRZANIE oraz CHŁODZENIE.
Autorestart
AUTORESTART
Funkcja powrotu urządzenia do trybu pracy i nastaw temperaturowych po chwilowym lub długotrwałym zaniku zasilania. Oznacza to, że urządzenie zapamiętuje swoje nastawy i w momencie kiedy zasilanie jest przywracane wraca do swojej pierwotnej pracy bez konieczności ingerencji przez użytkownika.
Pilot
PILOT
Pilot zdalnego sterowania umożliwia sterowanie urządzeniem w pewnej odległości od jednostki wewnętrznej. Na pilocie można również odczytywać aktualny tryb pracy urządzenia oraz temperaturę i inne parametry pracy.
Sleep
SLEEP
Funkcja umożliwiająca pracę urządzenia w warunkach nocnych, gdzie bardzo istotny jest niski poziom hałasu generowanego przez jednostkę wewnętrzną. Wentylator jednostki wewnętrznej pracuje wówczas na najniższych możliwych obrotach.
Timer
TIMER
Możliwość wyłączenia lub włączenia urządzenia po odliczeniu konkretnej ilości godzin. Funkcję tę uruchamia się z poziomu pilota bezprzewodowego.
Swing
SWING
Funkcja zapewniająca równomierne rozprowadzenie strugi schładzanego lub ogrzanego powietrza dzięki ruchomym lamelkom. Powietrze jest schładzane/ogrzewane równomiernie.
DC Inverter
DC INVERTER
Sprężarki inwerterowe stałoprądowe odznaczają się bardzo dużą energooszczędnością w stosunku do konwencjonalnych sprężarek zmiennoprądowych (AC INVERTER). Urządzenia pracujące w oparciu o DC INVERTER, dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych układów mikroprocesorowych są w stanie bardzo szybko i wydajnie osiągnąć i utrzymać zadaną temperaturę w pomieszczeniu. Są to jedne z najnowocześniejszych osiągnięć w technice klimatyzacyjnej.
  AUS-24H53R230T
Zasilanie [Ph/V/Hz]   1/220-240/50
Wydajność [kW] Chłodzenie 6,80
Grzanie 7,20
SEER 5,20
SCOP 3,80
Pobór mocy [kW] Chłodzenie 2,40 (0,58~2,70)
Grzanie 2,45 (0,52~2,70)
Pobór prądu [A] Chłodzenie 10,50 (2,70~12,10)
Grzanie 10,80 (3,00~4,80)
Maksymalny pobór mocy [kW]   2,80
Maksymalny prąd pracy [A]   15,00
Sprężarka Sanyo
Przepływ powietrza [m³/h]   880/980/1100
Poziom hałasu [dB(A)] Jedn. wewn. 43/46/50
Jedn. zewn. 56
Czynnik chłodniczy   Typ R410A
[g] Ilość 1850
Średnica przewodów chłodniczych [cale] Ciecz 3/8
Gaz 5/8
Maksymalna długość instalacji [m]   20
Maksymalne przewyższenie [m]   8
Temperatura pracy [°C]   -15 ... +48